• PCK 1
  • PCK 2
  • PCK 3

Zapraszamy na Dzień Ziemniaka

To pomysł na złapanie oddechu po tygodniu pracy, ale przede wszystkim zabawa i integracja na świeżym powietrzu. Witamy jesień puszczając oko - organizujemy Dzień Ziemniaka.

 

Na co dzień pomagamy, ale potrafimy się też świetnie bawić. Tym razem w towarzystwie króla wrześniowych zbiorów, czyli ziemniaka.

 

Co mamy w programie? 

 

Podczas spotkania przy ognisku zaplanowaliśmy zabawy i animacje dla dzieci oraz wspólne biesiadowanie. Zaserwujemy ziemniaczany poczęstunek, każdy może też liczyć na pieczoną kiełbaskę.

 

Wykazać się będą mogli kucharki i kucharze - odbędzie się konkurs na najsmaczniejsze ziemniaczane danie. Babka ziemniaczana, placek po węgiersku, faszerowane kartofelki, a może jakaś sałatka? By wziąć w nim udział, trzeba przynieść ze sobą swoje popisowe danie. Oceni je konkursowe jury. Na zwycięzcę czeka wartościowa nagroda.

 

W planach jest też wybór króla i królowej ziemniaka - korony już czekają.

 

Spotykamy się w sobotę 30 września o godz. 15.00 w altance Nadleśnictwa Dojlidy przy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 75 w Białymstoku (można dojechać zarówno od strony al. Tysiąclecia, jak i ronda Jana Nowaka-Jeziorańskiego). Jeśli ktoś będzie miał problem z dotarciem, o godz. 15.00 będziemy czekać na parkingu przy rondzie Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Stamtąd w 2 minuty dotrzemy na miejsce.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych! Wstęp jest wolny, ale niestety mamy ograniczoną liczbę miejsc, więc trzeba się zapisać. Zgłoszenia przyjmujemy pod nr tel. 600 822 270.

 

 

dodano: 2023-09-20

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij