• PCK 1
  • PCK 2
  • PCK 3

Edukacja i dobra zabawa! Udany prozdrowotny event

Mnóstwo dzieciaków przyciągnął nasz event "Jesień na zdrowo i wesoło". Zależało nam, by właśnie w okresie jesiennym zwrócić uwagę na profilaktykę zdrowotną. Na dorosłych czekało kilka badań i poradnictwo, ale skupiliśmy się głównie na dzieciach. Była mowa o myciu rąk, kleszczach, odporności, szczepieniach, uzależnieniach oraz o bezpiecznym i zdrowym spędzaniu wolnego czasu. Przygotowaliśy wraz z partnerami konkursy, zabawy, balony, zabawę łuczniczą, kolorowanki. Maluchy mogły do woli korzystać z sali zabaw naszego Centrum Integracyjnego. Czekały też na nich przekąski. Chyba najwięcej zachwytu wzbudzili wśród najmłodszych uśmiechnięta wiewiórka i przytulaśny dinozaur.

 

Było dużo zabawy, ale też cennej, prozdrowotnej edukacji. Ta naprawdę nie musi być nudna!

 

Dziękujemy naszym partnerom. Byli to: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w BiałymstokuPolskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej Oddział Terenowy w Białymstoku oraz Narodowy Fundusz Zdrowia oddział w Białymstoku.

 

dodano: 2023-10-16

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij