• PCK 1
  • PCK 2
  • PCK 3

Zagrają w terenie

Nietypowy sposób na sprawdzenie siebie, zdobycie przydatnej wiedzy, ale też dobrą zabawę będą mieli w piątek 15 września uczniowie ósmych klas białostockich szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, a także Społeczni Instruktorzy Młodzieżowi działający w wolontariacie PCK.
 
Zmierzą się w grze terenowej przygotowanej przez Społecznych Istruktorów Młodzieżowych działających przy Oddziale Rejonowym PCK w Białymstoku. W ostępach leśnych Nadleśnictwa Dojlidy będą mieli do wykonania kilka zadań. To szansa, by wykazać się wiedzą oraz podszkolić się z takich zagadnień jak pierwsza pomoc, honorowe krwiodawstwo, zdrowy styl życia oraz międzynarodowe prawo humanitarne.
 
Na uczestników czekają upominki oraz ognisko integracyjne.
 
Niestety nie mamy już wolnych miejsc. Lista drużyn, które będą mogły wziąć udział w zabawie szybko się zapełniła. Liczymy, że tak samo szybko uczniowie poradzą sobie z przygotowanymi przez nas zadaniami.
 
 
dodano: 2023-09-13

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij