• PCK 1
  • PCK 2
  • PCK 3

Zjazd Zwyczajny OR PCK w Łomży

ZJAZD ZWYCZAJNY OR PCK W ŁOMŻY

 

W dniu 30.03.2022 r w Sali Konferencyjnej Urzędu Starostwa Powiatowego w Łomży odbył się Zjazd Zwyczajny Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża.

W spotkaniu z opiekunami Szkolnymi Kół PCK wzięli udział zaproszeni goście, w tym pracownice Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Łomży p. Elżbieta Kruszewska i p. Wiesława Malinowska, Przewodniczący Rady Honorowego Krwiodawstwa przy Zarządzie Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża p. Tadeusz Babiel, zasłużeni krwiodawcy w tym ogn. KMPSP w Łomży p. Piotr Kamiński, działacze społeczni.

Jednym z punktów spotkania było wręczenie 2 Odznak Honorowych PCK II i IV stopnia działaczom za szczególne wsparcie i zaangażowanie dla rozwoju Stowarzyszenia.

Są to:  p. Krzysztof Ryszard Kozicki- długoletni samorządowiec, pracownik PCPR w Łomży, były starosta i p. Bogumile Olbryś – dyrektor zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży

 

GRATULUJEMY!!!

 

Podczas obrad Zjazdu OR PCK w Łomży podjął szczególną uchwałę nr 1/2022 z dnia 30 marca 2022 wobec toczącej się bestialskiej agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę:

Zjazd Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Łomży wyraża stanowczy sprzeciw wobec bestialskiej agresji Federacji Rosyjskiej na niepodległą, suwerenną Republikę Ukrainy i sprzeciwia się barbarzyńskiemu, bezprawnemu atakowaniu ludności cywilnej, w tym dzieci, oraz wzywa do bezzwłocznego zaprzestania działań militarnych i wycofania wojsk rosyjskich z obszaru Ukrainy.


Minutą ciszy delegaci zjazdu, zaproszeni goście i działacze społeczni uczcili pamięć poległych.

 

dodano: 2022-05-24

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij