• PCK 1
  • PCK 2
  • PCK 3

na pomocUkrainie - koncert charytatywny w Łomży

Mieszkańcy Łomży tłumnie przybyli na charytatywny koncert dla Ukrainy w Regionalnym Ośrodku Kultury. W czterogodzinnej imprezie uczestniczyło kilkuset widzów oraz niemal cała czołówka lokalnej sceny muzycznej. Wystąpili również młodzi tancerze i wokaliści z ROK-u, otwarto też wystawę poplenerową „Kultura łomżyńska pędzlem malowana”. Efekt to trzy zapełnione w całości i jedna w połowie puszki PCK, bo nie żałowano datków. – Jestem bardzo szczęśliwa, że tyle osób wzięło udział w tym koncercie – mówi Anna Zlagoduh, od siedmiu lat mieszkająca w Łomży. – Z całego serca w imieniu własnym, mojej rodziny i wszystkich Ukraińców pragnę podziękować za wsparcie wszystkim przyjaciołom-muzykom, zespołom i ludziom, którzy tu dzisiaj przyszli!

W poniedziałek rano w biurze OR PCK komisyjnie przeliczono zawartość puszek. - Zebraliśmy 3984,84 zł - podaje dyrektor ROK Jarosław Cholewicki, dodając, że według informacji z PCK jest to najwyższa kwota na terenie Łomży ze zbiórki podczas takiej imprezy.

DZIĘKUJEMY!!!

 

dodano: 2022-05-24

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij