• PCK 1
  • PCK 2
  • PCK 3

Zbiórka żywności i słodyczy 2021

 

Szanowni Państwo,


trwająca pandemia koronawirusa sprawia, że wiele działań statutowych Polskiego Czerwonego Krzyża jest realizowanych w ograniczonym zakresie bądź poważnie utrudnionych. Nie zmienia to faktu, że nasza organizacja stara się być Wszędzie dla Wszystkich. W związku z coraz większą ilością potrzebujących, którzy zgłaszają się do naszych oddziałów z prośbą wsparcie, wspólnie z siecią sklepów STOKROTKA zorganizowaliśmy zbiórkę produktów, które jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia trafią do najbardziej potrzebujących.


W dniach 10-12 grudnia 2021 roku do specjalnie przygotowanych koszy sklepów STOKROTKA w niemal całym kraju będzie można wrzucać produkty, z których przygotujemy paczki świąteczne.


Zwracamy się z serdeczną prośbą o podzielenie się dobrem z tymi, których los w tym szczególnym okresie doświadcza najbardziej. Prosimy o produkty żywnościowe, słodycze, środki czystości, zabawki i inne artykuły które sprawią, że nadchodzące Święta nie będą czasem smutku, głodu i samotności.


Pomóżcie nam pomagać.

 

dodano: 2021-12-07

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij