• PCK 1
  • PCK 2
  • PCK 3

Zjazd zwyczajny OR PCK w Łomży

W dniu 06.10.2021 w Sali Konferencyjnej Urzędu Starostwa Powiatowego w Łomży, odbył się Zjazd Zwyczajny Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Łomży.

W spotkaniu z opiekunami Szkolnymi Kół PCK brali udział zaproszeni goście, w tym pracownice Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Łomży, Przewodniczący Rady Honorowego Krwiodawstwa przy Zarządzie Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża p. Tadeusz Babiel, pani stomatolog Anna Jakubowska – była prezes Zarządu OR PCK w Łomży, Danuta Pieńkowska -Wolfart też -była prezes Zarządu OR PCK oraz zasłużeni krwiodawcy i działacze społeczni PCK.

Jednym z punktów spotkania było wręczenie 9 Odznak Honorowych działaczom i członkom PCK

I ,II III i IV stopnia za szczególne wsparcie i zaangażowanie dla rozwoju Stowarzyszenia.

PCK jako organizacja, której na sercu leży dobro człowieka, wie, że jego istotnym elementem, czy nawet warunkiem jest zdrowie. Każdy z nas podświadomie czuje, że zdrowie to najważniejsza rzecz w życiu. Dlatego promocja zdrowia, stanowi istotny element działań podejmowanych przez grupy młodzieżowe PCK, ale przede wszystkim adresowanych do dzieci i młodzieży. Zakres i charakter tych działań może być bardzo szeroki i różnorodny.

Równie ważną rzeczą dla nas wszystkich jest, oprócz zdolności organizacyjnych, pomysłowości i zapału posiadanie właściwej, pełnej wiedzy na ten temat.

 

dodano: 2021-10-28

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij