• PCK 1
  • PCK 2
  • PCK 3

Spotkanie mikołajkowe w Zambrowie

Straż Miejska i Polski Czerwony Krzyż dzieciom.

 

W miesiącu grudniu Straż Miejska w Wysokiem Mazowieckiem we współdziałaniu z Oddziałem Rejonowym PCK w Zambrowie zorganizowała przedświąteczną akcje pomocową dla wychowanków Zambrowskiego Domu Dziecka. W jej wyniku zgromadzono artykuły żywnościowe, słodycze, kosmetyki, chemię gospodarczą oraz artykuły piśmienne i maseczki do zasłaniania ust i nosa. Bardzo pomocni w przygotowaniu i przeprowadzeniu zbiórki byli pani Dorota Szepietowska – Dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej, Pani Anna Kamińska Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury oraz wysokomazowieccy przedsiębiorca – były radny miejski pan Szymon Buczyński oraz pan Karol Krysiewicz - właściciel Delikatesów Chorten.
W dniu 22 grudnia 2020 roku w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej w Zambrowie Komendant Straży Miejskiej Pan Tadeusz Wróblewski w obecności Pana Szymona Buczyńskiego zebrane dary w obecności wychowanków placówki przekazali na ręce Dyrektora pana Marka Dąbrowskiego. Obdarowani byli zaskoczeni i wzruszeniu naszą inicjatywą za co dzieci i ich Pan Dyrektor serdecznie dziękowali. My z kolei złożyliśmy przyrzeczenie, że podobną akcje postaramy się powtórzyć na Święta Wielkanocne.

 

Tadeusz Jan Wróblewski
Komendant Straży Miejskiej
w Wysokiem Mazowieckiem

 

dodano: 2021-01-19

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij