• PCK 1
  • PCK 2
  • PCK 3

Klasyfikacja etapu centralnego XXVII Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża, który odbył się w Płocku 8 czerwca 2019r.

Klasyfikacja etapu centralnego XXVII Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża  , który odbył się w Płocku 8 czerwca 2019r.

Najlepszymi z najlepszych w pierwszej pomocy są:

I miejsce: Liceum Ogólnokształcące nr I w Kępnie reprezentujące Wielkopolski Oddział Okręgowy PCK w Poznaniu,
II miejsce: XV LO z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego reprezentujące Kujawsko-Pomorski Oddział Okręgowy PCK w Bydgoszczy, 
III miejsce: XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Łodzi reprezentujące Łódzki Oddział Okręgowy Polski Czerwony Krzyż w Łodzi (PCK ŁóDŹ),
IV miejsce: LO Skawina reprezentujące Małopolski Oddział Okręgowy PCK w Krakowie,
V miejsce: Zespół Szkół w Suchowoli reprezentujący  Podlaski Oddział Okręgowy PCK w Białymstoku,
VI miejsce: VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach reprezentujące Świętokrzyski Oddział Okręgowy PCK w Kielcach,
VI miejsce: Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Lema w Koszalinie reprezentujący PCK ZOO (Polski Czerwony Krzyż w Szczecinie),
VIII miejsce: II Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy reprezentujące Dolnośląski Oddział Okręgowy PCK Wrocław,
IX miejsce: Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Kościerzynie reprezentujący Polski Czerwony Krzyż, Pomorski Oddział Okręgowy w Gdańsku,
X miejsce: ELEKTRYK w Płocku reprezentujący Mazowiecki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Warszawie,
XI miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4
im. Ignacego Łukasiewicza Naftówka w Krośnie reprezentujący Podkarpacki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Rzeszowie,
XII miejsce: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego w Opolu reprezentujący Polski Czerwony Krzyż Opolski Oddział Okręgowy w Opolu,
XIII miejsce: IV LO im. Mikołaja Reja w Zabrzu reprezentujące Śląski Oddział Okręgowy PCK w Katowicach,
XIV miejsce: I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Olsztynie reprezentujące Warmińsko - Mazurski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Olsztynie,
XV miejsce: XXI Liceum Ogólnokształcące 
im. św. Stanisława Kostki BISKUPIAK w Lublinie reprezentujące Lubelski Oddział Okręgowy PCK Lublin,
XVI miejsce: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 Budowlanka im. Tadeusza Kościuszki w Zielonej Górze reprezentujące Lubuski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Zielonej Górze.

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!

dodano: 2019-06-12

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij