• PCK 1
  • PCK 2
  • PCK 3

XVII Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Białymstoku zorganizował XVII Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK.

Mistrzostwa odbyły się 28 maja 2019 roku w Zespole Szkół Rolniczych w Białymstoku..

W zawodach wzięło udział 6 drużyn ze szkół ponadpodstawowych z Białegostoku. Uczestnicy udzielali pomocy na 3 stacjach oraz rozwiązywali test z zakresu wiedzy na temat udzielania pierwszej pomocy i PCK.

  • Pierwsze miejsce zdobył zespół z VI Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku
  • Drugie miejsce zespół z I Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku
  • Trzecie miejsce zespół z Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku

Nagrody oraz upominki ufundował Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku oraz Promotech Sp. z o .o w Białymstoku.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku promowali bezpieczne zachowania w ruchu drogowym w ramach akcji „Dla każdego jest miejsce na drodze” oraz zaprezentowali młodzieży, symulator zderzeń.

Mistrzostwa przebiegały sprawnie w miłej atmosferze dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi sędziów , pozorantów oraz gościnności szkoły.

Składam serdeczne podziękowania oraz gratulacje wszystkim drużynom oraz opiekunom.

Szczególnie słowa podziękowania za życzliwość oraz pomoc w organizacji Mistrzostw kieruje do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku oraz firmy Promotech w Białymstoku za wsparcie finansowe. Zespołowi Szkół Rolniczych w Białymstoku dziękuję za gościnność i użyczenie terenu szkoły.

Wszystkim sędziom, przedstawicielom Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej i Centrum Zawodów Medycznych i Społecznych Województwa Podlaskiego w Białymstoku oraz pozorantom ze Szkoły Podstawowej Nr 43 w Białymstoku serdecznie dziękuję za zaangażowanie i pomoc.

Funkcjonariuszom Podlaskiej Policji za atrakcje przygotowane dla młodzieży przyczyniające się do zapewnienia bezpieczeństwa.

Do zobaczenia za rok.

 

dodano: 2019-06-03

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij