• PCK 1
  • PCK 2
  • PCK 3

Sprzątanie lasu - Grabówka 2019

W dniu 14 marca 2019 roku mieszkańcy wsi Grabówka wraz z członkami Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Zambrowie podjęli się wspólnego społecznego porządkowanie ternu kompleksu leśnego w obrębie wsi Grabówka. Inicjatorką przedsięwzięcia była nasza wolontariuszka i mieszkanka gminy Zambrów Pani Iwona Wiernicka. Uczestnicy akcji w liczbie 15 osób oczyścili las wzdłuż drogi biegnącej do wsi oraz teren usytuowanego przy niej „kącika rekraacyjnego”. W trakcie sprzątania zebraliśmy 30 worków śmieci. Były także wyrzucone opony od samochodów osobowych i ciągnika rolniczego, zużyta pralka automatyczna, gruz betonowy oraz niezliczona ilość opakowań plastikowych i szklanych.

Podjętą przez nas akcję wsparł Wójt Gminy Pan Jarosław Koc dostarczając uczestnikom rękawice ochronne, worki na śmieci oraz zobowiązał się do przekazania zebranych przez nas odpadów na wysypisko - za co serdecznie jemu dziękujemy.

 

dodano: 2019-03-21

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij