• PCK 1
  • PCK 2
  • PCK 3

Mikołajki z mundurem 2018

7 grudnia 2018 r. Mikołaje krwiodawcy z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej i Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku podarowali dzieciom słodycze i zabawki. Wszystko w ramach wspólnej akcji pod hasłem „Mikołajki z Mundurem".

Efektem otwartego serca nie tylko krwiodawców, którzy chętnie podzielili się otrzymanym posiłkiem regeneracyjnym, ale również pracowników i funkcjonariuszy, którzy spontanicznie z potrzeby serca przynosili zakupione słodycze i zabawki dziś uroczyście zostały przekazane dzieciom z Przedszkola Tęczowego przy ulicy Podleśnej w Białymstoku. Okres świąteczny to czas radości i spełniania marzeń wszystkich dzieci. Paczki z niespodziankami od Mikołaja otrzymały wszystkie dzieci przebywające w placówce. Zabaw, radości i śmiechu było co niemiara oraz mnóstwo podziękowań za prezenty. Na zakończenie przedszkolaki obejrzały świąteczne przedstawienie przygotowane przez uczniów z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Białymstoku.

To już kolejna akcja pod hasłem „ Mikołajki z Mundurem”. W ubiegłym roku z Mikołajami w mundurach spotkały się dzieci z Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

W imieniu dzieci oraz pomysłodawców, czyli krwiodawców z Klubów Honorowych Dawców Krwi PCK działających przy Podlaskim Oddziale Straży Granicznej serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za udział w akcji.

 

dodano: 2019-01-07

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij