• PCK 1
  • PCK 2
  • PCK 3

Mikołajki z mundurem

W Mikołajki 06 grudnia 2017 r. krwiodawcy z Klubów Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża działających przy Podlaskim Oddziale Straży Granicznej, Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, 18 Białostockiego Pułku Rozpoznawczego oraz Zarządu Oddziałowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy Straży Granicznej podarowali dzieciom słodycze i zabawki w ramach wspólnej akcji pod hasłem „Mikołajki z mundurem".

Efektem otwartego serca nie tylko krwiodawców, którzy chętnie podzielili się otrzymanym posiłkiem regeneracyjnym, ale również ludzi, którzy spontanicznie przynosili zabawki i zakupione przysmaki było zebranie ponad 100 kg słodkości, które dziś uroczyście zostały przekazane dzieciom z Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

W Podlaskim Oddziale Straży Granicznej prowadzone były mobilne zbiórki krwi w Placówkach SG w Narewce, Lipsku, Augustowie, Czeremsze i Dubiczach Cerkiewnych w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku, jak również w oddziałach w Suwałkach, Bielsku Podlaskim i Hajnówce.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się do naszej akcji.

Andrzej Bruszewski
Prezes Klubu HDK PCK przy Podlaskim Oddziale Straży Granicznej

dodano: 2017-12-08

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij